Quantcast
Channel: vpn –خرید vpn وی پی ان | خرید فیلتر شکن | Pinar VPN
Viewing all articles
Browse latest Browse all 13

مزایای استفاده از vpn در محیط کار چیست؟

Previous VPN چیست
0
0

استفاده از vpn در محیط کار از حریم خصوصی شما محافظت خواهد کرد. استفاده از VPN در محل کار ممکن است راه حلی برای حذف بسیاری از استرس های غیر ضروری باشد. اگر شما مانند بقیه ی ما بین ۸ تا ۱۲ ساعت در روز را محل کار خود صرف می کنید که این در حال حاضر، قطعا بسیار طولانی است! در گذشته مقاله‌ای با عنوان مزایای استفاده از وی پی ان منتشر کرده ایم ولی این مقاله در مورد مزایای استفاده از وی پی ان در محیط کار و اینکه چرا بر سر کار باید از وی پی ان استفاده کنیم را ارائه می کنیم، است.

گاهی در طول روز، ممکن است بخواهید به ایمیل شخصی خود، فیس بوک خود دسترسی داشته باشید یا حتی چند کار شخصی اینترنتی انجام دهید. “آیا مشکلی ندارد؟ آیا می توانم از طریق کامپیوتر محل کارم به وب سایت های شخصی دسترسی پیدا کنم؟ ” خوب، این بستگی به خط مشی اینترنتی که شرکت شما قرار داده است، دارد.

اگرچه حتی اگر شما کابین یا دفتر خصوصی داشته باشید صرف وقت به صورت آنلاین یک روش معمول است . آیا واقعا می خواهید بخش فناوری اطلاعات یا رئیس شما بداند که به شما فیس بوک، توییتر، وبلاگ خود سر می زنید و یا یک یا دو ساعت را در طول روز به خرید های آنلاین اختصاص می دهید؟

“خوب؛ من در مورد رئیس و یا هر کسی که فعالیت اینترنت من در محل کار را می بیند نگران نیستم، زیرا من در یک منطقه مجزا از دفتر کار می کنم. ” مطمئنا شما خوش شانس هستید که حریم خصوصی بیشتری دارید، اما این لزوما به این معنی نیست که شما قابلیت گشت و گذار خصوصی در اینترنت را دارید.

وی پی ان در محل کار
وی پی ان در محل کار

استفاده از VPN در محیط کار شما را از مرکز توجه دیگران دور می کند.

کامپیوتر شما دارای یک آدرس IP خاص است که نشان می دهد دقیقا کجا هستید، پشت چه میزی نشسته اید و در کدام دفتر کار می کنید. شماره آی پی خاص ،اطلاعات مربوط به وب سایت هایی را که بازدید کرده اید و اینکه چند بار از آنها بازدید کرده اید را نه تنها به بخش فناوری اطلاعات شرکت شما ارسال می کند، بلکه به مدیران هر وب سایت ای که از آن بازدید می کنید نیز ارسال می کند. ترسناک نیست؟

رئیس شما می تواند دقیقا بفهمد:

  •  چه وقت از فیسبوک بازدید می کنید
  • چند بار ایمیل خود را باز کنید
  • حتی اگر یک یا دو ساعت را در حین انجام وظایف مربوط به کار صرف خریدآنلاین کنید متوجه می شود.

“چرا من باید از وی پی ان در محیط کار استفاده کنم وقتی می توانم مستقیما از طریق تلفن هوشمند خود به اینترنت بروم؟” خوب، مطمئنا شما می توانید این کار را بکنید ولی اینکه گوشی های هوشمند شما نیز احتمالا به شبکه های شرکتی بزرگ متصل می شوند، این بدان معنا است که تمام گشت و گذار شخصی شما هنوز هم برای هر کسی که مایل به دانستن آن باشد ، در دسترس است. به همین دلیل استفاده از VPN در محل کار تنها راه حل قابل قبول است.

استفاده از VPN در محل کار امکانی داشتن “زمانی مختص خود ” را می دهد. شما واقعا مجبور نیستید فیس بوک، توییتر، بازی یا هر چیز دیگری که در طول کار با انجام می دهید را کنار بگذارید. و نه، شما لازم نیست که در معرض خطر اخراج شدن قرار بگیرید، پ شما می توانید به سادگی یک سرویس وی پی ان را وصل کنید تا تمام داده های گشت و گذار شما خصوصی شود.

استفاده از VPN در محیط کار جست و جوی من را امن می کند؟

البته! هنگامی که از یک سرویس شخصی وی پی ان استفاده می کنید، داده ها هایی که با فعالیت های اینترنتی از آن سرویس استفاده می کنید، رمزگذاری می کنید. به این ترتیب نه رئیس شما و نه بخش فناوری اطلاعات آنچه را مشاهده می کنید، را نخواهد دید. یک VPN یک مقدار معقول (ناشناس بودن در اینترنت) را فراهم می کند. این اطلاعات شما را رمزگذاری می کند، بنابراین ISP نمی تواند وبسایت هایی را که بازدید می کنید مشاهده کند.

استفاده از وی پی ان در محیط کار شما را امن نگه می دارد

برخی از محیط های شرکتی از جست و جو های شخصی وب ناراحت نمی شوندو بقیه تنها وانمود می کنند که این مسئله برایشان مهم نیست و دیگران مقررات سختگیرانه ای دارند که استفاده از اینترنت را ممنوع کرده است. به عنوان یک کارمند سخت است که تعیین کنید که هر شرکت کدام سیاست اینترنتی را دارد. شما نمی خواهید انجام چند کار شخصی در اینترنت را برای خودتان ممنوع کنید، اما هم چنین نمی خواهید کار خود را نیز از دست بدهید.

از یک VPN استفاده کنید و دیگر به این خطرات فکر نکنید!

این ساده ترین و ایمن ترین راه جلوگیری از هر گونه موقعیت ناخوشایند است. یک سرویس وی پی ان آدرس IP شما را پنهان کرده و تمام جست و جوی اینترنتی شما را رمزگذاری می کند. یک سرور شرکتی نمی تواند تعیین کند که هر یک از رایانه ها از VPN استفاده می کنند یا خیر.

به منظور خرید VPN و برخورداری از مزایایی که گفته شد، اگر ساکن ایران هستید، مجموعه ما خرید VPN از فیت نت را پیشنهاد می‌کند. دلیل این پیشنهاد، بررسی و استفاده از وی پی ان های این مجموعه است که رضایت داشتیم و جزو قدیمی‌های قابل اعتماد در کشور ایران است.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 13

Latest Images

Trending Articles

Latest Images